Destiny 2 – miliony podekscytowanych graczy

Intensywnie wyczekiwany sequel shootera firmy Bungie – Destiny 2 został wydany na PlayStation 4 i Xbox One. Na chwilę obecną, możemy śmiało stwierdzić, że gra odniosła spektakularny sukces.

Bungie informuje na swoim blogu, że w zaledwie dwa dni po wypuszczeniu gry, miliony graczy weszło do jej świata i zajęło miejsce w lokacji “the Farm”.

Deweloper spodziewa się znacznie więcej graczy w kolejnych dniach i tygodniach i obiecuje, że gra będzie bardziej rozbudowana. Destiny 2 zostanie wydane w październiku na PC, więc sprzedaż gry będzie tylko wzrastać. Warto dodać, że w przyszłym miesiącu będzie dostępna do kupna przez platformę Blizzard’a – Battle.net.

“Rozpoczęliśmy tę podróż jako jedna wielka społeczność,” mówi Bungie. “Przewidujemy, że nowi gracze będą dołączać do naszych szeregów w kolejnych dniach i tygodniach. Weterani naszego społeczeństwa wiedzą, że Destiny to nie tylko historia o bohaterach, ale świat, który ewoluuje razem z Tobą. […] Powstaną nowe legendy.”

Bungie opublikowało również kalendarz wydarzeń Destiny 2, który możecie sami przejrzeć na załączonej grafice.

Nawiązując do października, Bungie poinformowało, że gracze mogą oczekiwać zestawu “nowych wyzwań”, włączając w to pierwszy event Iron Banner i aktualizację raidów.

26 października 2017
News

PewDiePie znowu budzi kontrowersję

Jedna z największych gwiazd Youtube’a – PewDiePie, podczas dzisiejszego streama powiedział coś, co zostało bardzo…