Fani Destiny 2 mogą pomóc ofiarom Huraganu Harvey

Bungie oferuje limitowane przypinki Destiny 2, zysk trafia do ofiar Huraganu Harvey

W ostatnim okresie sporo słyszy się o tragicznych wydarzeniach w Houston, w Teksasie. Huragan Harvey spowodował mnóstwo zniszczeń. Ludzie stracili życie i domy, tragedia dotknęła ogromny obszar. Tysiące ludzi zostało zmuszonych do ewakuacji i pozostawienia całego dobytku. Niektórzy, zostali odcięci od świata bez wody i jedzenia.

Wszyscy robią, co mogą, by pomóc ofiarom tej tragedii, wiele organizacji umożliwia złożenie datków na rzecz ofiar. Bungie również zachęca do pomocy innym i zorganizował akcję mającą na celu pomoc i wsparcie potrzebujących.

Masz możliwość zdobycia wyjątkowego, limitowanego emblematu za $14.99. Całość zysków zostanie przekazana na rzecz organizacji Direct Relief, która wsparcie medyczne potrzebującym, którym brakuje pieniędzy.

Link do aukcji: https://bungiestore.com/products/destiny-2-bungie-foundation-collectible-pin-with-emblem

Każdy, kto zakupi emblemat, dostanie jego wirtualną i realną wersję. Przypinek będzie tylko 15 000 i będą wysyłane w październiku. Możesz zakupić je w sklepie Bungie, stając się jednym z bohaterów w prawdziwym życiu.

Destiny 2 hits Xbox One and PS4 on September 6th, a PC version is due out on October 24th, 2017.

Destiny 2 zostało wydane na Xboxa One i PS4 6 września, a na wersję PC-ową trzeba będzie poczekać do 24 października, 2017.

7 listopada 2017
News

PUBG pobił Dotę!

Popularność Playerunknown’s Battlegrounds szokuje! 16 września, PUBG osiągnął liczbę 1,348,374 użytkowników online, pobijając rekord ustanowiony…