Skyrim na Nintendo Switch dostępny 17 listopada

W zeszłym roku, Bethesda ogłosiła, że jedna z ich najsłynniejszych gier – Skyrim, będzie dostępna na Nintendo Switch. Nie da się ukryć, że wywołało to ogólne poruszenie i zaciekawienie.

Niestety, informacja o tym, kiedy gra stanie się dostępna, przez długi czas nie była podawana.

W końcu, data ta została ujawniona – Switch’owa wersja Skyrima będzie mieć swoją premierę 17 listopada w Ameryce Północnej i Europie. To prawie 6 lat po premierze gry na PC, PS3 i Xbox’a 360.

Wersja na Nintendo Switch będzie obejmować podstawę gry i 3 dodatki : Dragonborn, Dawnguard i Heartfire.

Gra będzie miała również dodatkową zawartość z motywami związanymi z Nintendo. Gracze będą mieli możliwość założyć ekwipunek wprost ze świata Zeldy, taki jak tunika Linka, miecz, tarczę i inne.

Warto wspomnieć o możliwości sterowania postacią za pomocą kontrolerów Joy-Cons podczas walki czy otwierania zamków, co dla wielu fanów gry może się okazać bardzo interesującą nowością.

Oprócz tego, Bethesda i Nintendo zapowiedzieli, że przed końcem 2017 roku na przenośno-stacjonarną konsolę zostanie również wypuszczony Doom (2016), a nadchodzący Wolfenstein 2: The New Colossus stanie się dostępny na Switch’a w 2018 roku.

3 listopada 2017
News

PUBG pobije League of Legends?

Brendan Greene – krótko o ogromnym sukcesie swojej gry. Sukces, który odniósł Playerunknown’s Battlegrounds jest…

26 października 2017
News

PewDiePie znowu przeprasza

Oficjalne przeprosiny PewDiePie’a Link do przeprosin: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=cLdxuaxaQwc PewDiePie (Felix Kjellberg) znalazł się w centrum kolejnego…

26 października 2017
News

PewDiePie znowu budzi kontrowersję

Jedna z największych gwiazd Youtube’a – PewDiePie, podczas dzisiejszego streama powiedział coś, co zostało bardzo…